top_banner_logo2.jpg

מוצרי אקנה מבית חוה זינגבוים

קרם לחות לעור בעייתי - MOISTURISING CREAM FOR PROBLEMATIC SKIN

קרם לחות לעור בעייתי - MOISTURISING CREAM FOR PROBLEMATIC SKIN

קרם ייחודי זה מספק לחות ללא שומן וכמו כן, נותן הגנה. חשוב מאוד להשתמש בו בכל בוקר לאיזון רמת הלחות בעור ולהגן עליו מפני השמש ורדיקאלים חופשיים.


הוראות שימוש:
קרם לחות ייחודי לצרכיו של העור השמן.מתאים גם כבסיס לאיפור,מספק הגנה רחבה מהשמש. כמות קטנה על עור נקי.יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים
טונר לעור שמן - TONER FOR OILY SKIN

טונר לעור שמן - TONER FOR OILY SKIN

מי פנים לניקוי יסודי של העור, מכין את העור לקליטת החומר הפעיל הנמרח מעל.

הוראות שימוש:
לאחר השימוש בסבון, על עור נקי ויבש, בעזרת גאזה, למרוח כמות קטנה מהחומר ולהמתין מספר דקות. להמשיך בטיפול. ניתן להשתמש בוקר וערב. עור מפריש מאוד, מומלץ לנקות גם בשעות אחר הצהריים.
אזל אקס קרם - AZEL-X CREAM

אזל אקס קרם - AZEL-X CREAM

תכשיר ייחודי זה מבוסס על חומצה אזלאית בריכוז גבוה, בנוסף לחומרים אנטי בקטריאליים ייחודיים. לתכשיר זה איכויות רבות. מחדש את העור וגורם לקילוף קל, מסייע בהפחתת ייצור הסבום בעור ב- 40%, בעל אפקט הבהרה, אנטי חיידקי ואנטי קומודוני – לכן, הינו אידיאלי לטיפול באקנה ההורמונאלי ובהבהרה כאחד, כך שהינו אפקטיבי במיוחד במצבים שבהם פצעי האקנה משאירים סימן גם לאחר ההגלדה.

הוראות שימוש:
להתחיל בערב בכמות קטנה על עור נקי. אם מתפתחת רגישות, להפסיק את השימוש למספר ימים ולחזור לערב כן, ערב לא. באם אין רגישות, לאחר כשבועיים, ניתן להשתמש בבוקר ובערב. ניתן למרוח קרם Age Protaction– אייג' פרוטקשיין מעל.
נוזל טיפולי פעיל - ACTIVE TREATMEN LOTION

נוזל טיפולי פעיל - ACTIVE TREATMEN LOTION

מי פנים לשימוש בערב בלבד. מי פנים פעילים אלו, מהווים חלק חשוב בהבראת ואיזון העור האקנתי. תפקידם, להסיר בעדינות את השכבה הקרנית, לגרום לפילינג קל, לייבוש מוקדי שומניות בעור, לאפשר יציאת סבום (חלב) חופשית מבלוטות החלב, למנוע התפתחות חיידקית ומניעת הצטלקויות

הוראות שימוש:
מי פנים ייחודיים אלה, יעוררו קילוף ושיפור העור. לאחר ניקוי בסבון וייבוש העור, מספר טיפות על העור ולהספיג. מתאים לשימוש קבוע או מספר פעמים בשבוע לפי מצב העור. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים.
סבון עדין ופעיל - ACTIVE GENTLE SOAP

סבון עדין ופעיל - ACTIVE GENTLE SOAP

זהו הצעד הראשון בטיפול בעור. סבון ייחודי זה, מכיל חומרים ממיסי שומן, מנקה את עור הפנים ביסודיות אך בעדינות. אין להשתמש בעור אקנתי בסבונים מייבשים מידי, כדי למנוע עודף גירוי או ייבוש העור

הוראות שימוש:
כמות קטנה על עור יבש. לעסות מעט ולשטוף היטב במים פושרים. לנגב את הפנים בעדינות ולהמשיך בחומרים הפעילים. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים.
אקטיב גל לעור בעייתי - ACTIVE GEL FOR PROBLEMATIC SKIN

אקטיב ג'ל לעור בעייתי - ACTIVE GEL FOR PROBLEMATIC SKIN

ג'ל קליל ונספג זה, מכיל תמצית טבעית של צמח ה-coleus. צמח זה הוכר בסגולותיו האנטי חיידקיות החזקות ביותר. מוליכים רפואיים ייחודיים, מאפשרים חדירה משמעותית של חומר זה הקוטל את חיידק ה-P.Acne לחלוטין ומשאיר את העור נקי ללא הגורם המרכזי לאקנה.

הוראות שימוש:
בעזרת אפליקטור, לקחת כמות קטנה של אקטיב ג'ל לעור בעייתי, למרוח על הפצע ולהחדיר בתנועות עיסוי קלות. מומלץ לשימוש בבוקר לאחר רחיצת הפנים בסבון עדין. לעיתים תיתכן הופעת אדמומיות מקומית בעור רגיש. זוהי תופעה נורמלית החולפת לאחר כשעה. במקרים כאלו, ניתן להשתמש בג'ל בערב ולהשתמש לסירוגין ערב במי הפנים הטיפוליים וערב באקטיב ג'ל. בכל שאלה יש לפנות לקוסמטיקאית הרפואית.
KESHER.jpg

קוסמטיקאית בזכרון יעקב

פיליפה קוסמטיקאית בזכרון יעקב מעניקה טיפולי קוסמטיקה בדגש על אסתטיקה בזכרון.

עכשיו אצל פיליפה הקוסמטיקאית

שילוב של "מסכת הזהב" והפיליג החדש
מבית חוה זינגביום- ללא חומצות
ללא קילוף
וללא תופעות לוואי!!
לא תכירי את עצמך!
התכוונני לשטף מחמאות.

פדיקור

עוברים מנעליים סגורות לסנדלים ?
הגיע הזמן לעשות שוב פדיקור ?
איך תבחרי את הפדיקוריסטית שלך.
ולמה הכי חשוב לשים לב ?
בראש ובראשונה . שימי לב לסטריליות.
סטריליות=בריאות !
הקפידי להגיע לפדיקוריסטית שמשתמשת
במוצרים חד פעמיים [ניקיון . ניקיון. ניקיון ]

לקראת הקיץ הסרת שיער

בנות ! הכינו את גופכן לקיץ !
דמיינו ! חוף , שמש , ים ..
והגיע הזמן להקדיש תשומת-לב לגוף שלנו
ולהסיר את '' השיער המיותר ''
בשיטת I P L זה קל, מהיר, וחלק !!!
אתן מוזמנות אלי לפגישת אבחון וייעוץ
ללא תשלום.

סבון קצף יעיל ומפנק

דיברנו על ניקוי פנימי,ומה עם ניקוי עור הפנים? קצף ניקוי עדין,מנקה את העור בעדינות אך ביסודיות,משאיר את העור במצב אופטימלי לקליטת חומרים פעילים,אינו מייבש,מתאים לכל סוגיי העור,כמות קטנה על עור לח,הקצפה עדינה,שטיפה ויבוש.
להנאתכן,להשיג כמובן אצל הקוסמטיקאיות הרפואיות שלנו.
בקליניקה של פיליפה
פיליפה - קוסמטיקאית בזכרון יעקב |  טל. 052-5287805  |  כתובת. יאיר 18, זכרון יעקב  |  אימייל: phily@013.net.il | facebook-icon.png